شماره: 3252
1401/11/11
‍ ‍ فجر‌ انقلاب نماد و الگوی امیدآفرینی بود
‍ ‍ فجر‌ انقلاب نماد و الگوی امیدآفرینی بود

احسان یونسیان ؛ رئیس هیات مدیره و سیدغلامحسن گرشاسبی؛ مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام با صدور پیام مشترکی ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفتند.

در این پیام آمده است:

نظام شکوهمند اسلامی ایران به عنوان یک الگوی جدید از امیدآفرینی و نماد حب‌وطن در حالی چهل و چهارمین سالروز پیروزی‌اش را جشن می‌گیرد که با پشت سر نهادن چالش‌ها و فتنه‌های متعدد، در سنگر خودباوری و افتخار با‌ تلاش جوانان و نخبگان از مرز‌های دانش و تخصص دفاع می‌نماید.
 ایران اسلامی که با اندیشه ناب معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) به پیروزی رسید ریشه در فرهنگ قرآنی و  عاشورایی دارد، امروز تحت فرامین مقام معظم رهبری با اقتدار و استوار گام برمی‌دارد و صنعتگران و‌ تولیدکنندگان با تولید پایدار در تقویت این انقلاب نقش پررنگ و مؤثری دارند.
انقلاب اسلامی که ‌پویشی مردمی دینی برای دفاع از مردم‌داری و نظام اسلامی در مقابل استبداد و‌ نظام سلطه است توانست در شرایط سخت تحریم‌های ناجوانمردانه نیز تمام ظرفیت‌ها را برای عبور از وضعیت موجود بکار گیرد. 
ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی به مردم انقلابی و غیرت‌مند استان ایلام ، امیدواریم کارکنان شرکت پتروشیمی ایلام با تفکر ناب بسیجی و جهد علمی ضمن تحقق اهداف تولید همواره در مسیر عزت‌مندی و موفقیت طی طریق نمایند.

احسان یونسیان
رئیس هیات مدیره
و
سیدغلامحسن گرشاسبی
مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام
 

حق انتشار محفوظ است ©